Head EPSSi liikmed ja mõttekaaslased!

Meil on hea meel kutsuda kõiki EPSSi liikmeid ja mõttekaaslaseid Eesti Põletikulise Soolehaiguse Seltsi veebruarikuu kohtumisõhtutele, mis toimuvad Tallinnas, 21. veebruaril kl 18.00-21.00 Eesti Puuetega Inimeste Koja (Toompuiestee 10, Tallinn) väikeses saalis, kus toimub seekord mängude õhtu.

Tutvume kahe mänguga:

Suhtlemismäng “Ava ja avasta” on küsimuste ja vastuste mäng, kus iga osaleja valib, kui palju ta soovib kõnelda, midagi vastumeelset ei pea tegema. Küsimused on neutraalsetel sõbralikel teemadel, kaaslaste vastused võivad anda võimaluse näha maailma uue pilguga ja enda elu üle järele mõelda. Osa küsimusi ongi ainult ühesõnaliste vastustega. Mitte midagi ei pea teadma ega oskama, eesmärk on tunda end koos mõnusalt ja saada veidi rohkem tuttavaks. Vahel läheb “Ava ja avastaga” pikemaks lugude vestmiseks, vahel on põnev, naljakas, kiire mõttevahetus, vahel mõtlemapanev ja sügavatele teemadele keskenduv mäng: just nii, nagu selle õhtu osalised koos valivad. Mängu loojad eesti terapeudid Sille Jõgeva ja Janne Kants loodavad, et kõik osalejad lahkuvad meeldiva kogemuse võrra rikkamana.

Mängu koduleht http://avajaavasta.eu/et

IBD teemaline kaardimängu “Open your mind”.

Pakume kerget snäkki ja sooja jooki.

ning

Tartus, 22. veebruaril kl 18.00-20.000 restoranis Vilde ja Vine (Vallikraavi 4, Tartu), kus tutvustame samuti IBD teemalist kaardimängu “Open your mind”.

Palun anna oma tulekust teada kuni 20. veebruarini k.a. SIIN.

PS Annan teada, et EPIFOND avas puuetega inimeste organisatsioonidele suunatud “Koostöö- ja Arenguprogrammi 2024” taotlusvooru. Programm on loodud koostöö soodustamiseks ja organisatsioonide arengu toetamiseks ning taotluste esitamise tähtaeg on 1. aprill 2024.

https://www.epifond.ee/fondist/toetuse-taotlemine/puuetega-inimeste-organisatsioonide-koost%C3%B6%C3%B6-ja-arenguprogramm-2024/