MTÜ Eesti Põletikulise Soolehaiguse Seltsi liikmed osalevad taas  meeskonnaga “Sooled 101” Tradehouse tervisejooksu ja -kõnni sarja etappidel. Liikumissündmus sari algas 24. aprillil, lõpuetapp toimub 26. septembril.

Kohtume suvel pea iganädalaselt 21 korral ning kõnnime hooaja kestel erinevatel Tallinna liikumisradadel. Samuti saame lähemalt tutvuda floora- ja faunamaailmaga ning nautida minevikupärandit, sest etapid toimuvad Tallinna Botaanikaaias ja Tallinna Loomaaias ning Vabaõhumuuseumis ja vanalinnas.

Terviserajadel kõndimine kasvatab ja tugevdab tiimivaimu, aitab hoida liikmeid aktiivsena ning mõõdukas liikumine parandab meie tervisenäitajaid. Sarja etappidel mõõdavad terviseedendajad osalejate erinevaid tervisenäitajaid ning annavad nõu, kuidas oma tervisekäitumist parandada.

Püüame ühisliikumise muuta meie seltsis traditsiooniks ja olla järgnevatel aastatel juba mitmete meeskondadega esindatud. Samas kutsuvad Sooled 101 tervisekõndijad seltsiliikmeid erinevatele etappidel n-ö vabakõndijatena kaasa liikuma juba sel aastal – täpsem teave Sooled 101 meeskonnaliikmete iganädalase liikumisgraafiku kohta: ibd(at)ibd.ee

Tänud osalejatele! 🙂


Toetaja: Riigi Tugiteenuste Keskus