4. mai Patsiendikooli loeng:

“Mida me võidame riiklikust vähitõrjeplaanist?”

patsiendikooli_loeng_-_vahitorjeplaan.jpg

15.00-16.30

Patsiendinõukoja tervitussõnad – Siiri Rannama (MTÜ Saaremaa Vähiühing, Patsiendinõukoda)

Ülevaade uuest vähitõrje tegevuskavast. Mis muutub paremaks patsiendi ja lähedaste jaoks? – Vahur Valvere (Regionaalhaigla, onkoloogia-hematoloogia teadus- ja arendusjuht)

Elu vähiga ja pärast vähki. Terviklik patsiendikeskne vähiravi teekond – Helis Pokker (Regionaalhaigla, onkoloogia- ja hematoloogiakliiniku juhataja)

Õde-nõustaja patsiendi vähiravi teekonnal – Elina Reva (Regionaalhaigla, keemiaravi keskuse õendusjuht)

Küsimused ja vastused

NB! Küsimusi saab esitada ka enne veebiseminari kuni 4.mai kell 14:00 aadressil koolitus@regionaalhaigla.ee (palun lisage teemaks “patsiendikool”).

4. mail kell 12.00-16.00 saab küsimusi esitada ka telefonil 5357 2250.

Ürituse ülekande link kuvatakse vahetult enne ürituse algust veebilehel: www.regionaalhaigla.ee/patsiendikool

 

Patsiendikool on Regionaalhaigla ja Regionaalhaigla Patsiendinõukoja koostöös loodud ja pidevalt uuenev õppe- ja infokeskkond patsientidele, millega soovime rohkem kaasata patsiente aktiivselt osalema ennetus- ja raviprotsessis.

Patsiendikooli eesmärk on parendada inimeste teadmisi  tervisest ja tervise hoidmisest ning haigustest, ravist ja ägenemiste ennetamisest ning taastumisest.

Patsiendikooli teemade valik toimub koostöös Patsiendinõukojaga ning planeeritakse poolaasta kaupa.

Koolitustel osalemine on tasuta ning koolitused toimuvad vähemalt üks kord kvartalis. Uue koolituse teemast, ajast ja kohast anname teada meie Patsiendinõukoja liikmete vahendusel, meie veebilehel ja sotsiaalmeedia kanalites.