MTÜ Eesti Põletikulise Soolehaiguse Seltsi liikmed osalevad 2018. aastal meeskonnaga Sooled 100 LHV tervisejooksu ja -kõnni sarja etappidel. Liikumisündmuse sari algas 25. aprillil, lõpuetapp toimub 27. septembril.
Kohtume suvel pea iganädalaselt 21 korral ning kõnnime hooaja kestel erinevatel Tallinna liikumisradadel. Samuti saame lähemalt tutvuda floora- ja faunamaailmaga ning nautida minevikupärandit, sest etapid toimuvad Tallinna Botaanikaaias ja Tallinna Loomaaias ning Vabaõhumuuseumis ja vanalinnas.
Terviserajadel kõndimine kasvatab ja tugevdab tiimivaimu, aitab hoida liikmeid aktiivsena ning mõõdukas liikumine parandab meie tervisenäitajaid. Sarja etappidel mõõdavad terviseedendajad osalejate erinevaid tervisenäitajaid ning annavad nõu, kuidas oma tervisekäitumist parandada. Iga Sooled 100 liige saab teha nii endale kui Eesti Vabariigile 100. juubeliks oma sportliku kingituse – 100 tervislikult läbitud kilomeetrit.
Püüame ühisliikumise muuta meie seltsis traditsiooniks ja olla järgnevatel aastatel juba mitmete meeskondadega esindatud. Samas kutsuvad Sooled 100 tervisekõndijad seltsiliikmeid erinevatele etappidel n-ö vabakõndijatena kaasa liikuma juba sel aastal – täpsem teave Sooled 100 meeskonnaliikmete iganädalase liikumisgraafiku kohta Janekilt või Evelt: ibd(at)ibd.ee

 

[envira-gallery id=”3085″]