Head EPSSi liikmed ja mõttekaaslased!

Ja ongi jõulukuu peagi käes. Seoses sellega on meil hea meel kutsuda Sind Eesti Põletikulise Soolehaiguse Seltsi jõulukuu kohtumisõhtule, mis toimub

Tallinnas,  11. detsembril kl 18:00 Mr. Mauruse Pubis (Estonia pst 8),

ning

Tartus, 12. detsembril kl 17:00-19:00 Café Shakespeare´is (Vanemuise 6).

01.-07.12 toimub ülemaailmne “IBD Awareness Week”. Seoses sellega on terve detsembri esimene nädal valgustatud lilla valgusega Tallinna Teletorn ja Tartus ühel päeval Kaarsild ja Sõpruse sild. IBD nädala raames valmib koostöös ravimifirmaga Janssen ka üks eestikeelne videofilm, mida kohtumisõhtutel ka tutvustame.

Kohtumisõhtutel võtame ka EPSSi aasta kokku ja teeme plaane uueks tulevaks 2019. aastaks. Seega saab igaüks juba eelnevalt mõelda, et missugustel EPSSi poolt korraldatavatel üritustel Sa sooviksid järgmisel aastal osaleda või saaksid korraldamisel kaasa aidata; millest Sa ise kõige rohkem oled puudus tundnud; kuidas saaks selts Sind kõige rohkem aidata.

Ja novembrikuu Tallinna kohtumisõhtul käis üks tore aktiivne EPSSi liige välja idee, et detsembrikuus võiksid päkapikud ka EPSSi kohtumisõhtutele tulla:). Aga miks ka mitte veidi vürtsi meie kohtumisõhtutele lisada:).  Seega kallid seekordsele Tallinna ja Tartu üritustele tulijad, olge nii kenad, teeme nii, et igaüks võtab kaasa ühe väikese kingi, mis sobiks nii naisele kui ka mehele. Paki väärtus võimalikult täpselt 3.- euri:). Niiet laske oma fantaasial lennata!:)

Registreeru kohtumisõhtule – lõppenud!

Palun anna oma tulekust teada kuni 09. detsembrini!

Lugupidamisega/Best regards

JANEK KAPPER

Juhatuse liige/Board member

Eesti Põletikulise Soolehaiguse Selts MTÜ

M: +372 5646 8816

poletikuline.soolehaigus@gmail.com

www.ibd.ee