Hea, EPSSi liige!

Imelist uut aastat kõikidele EPSSi liikmetele!

Meil on rõõm kutsuda Sind juba jaanuaris Tallinnas toimuvasse toidu valmistamise töötuppa. Töötuba viib läbi tervise- ja toitumisnõustaja Maigi Lepik, kes kuulub Eesti Toitumisnõustajate Ühendusse, juhib tervislikku toitumist ja elu propageerivat organisatsiooni TerviseHeaks ning on  Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud.

Detsembris korraldatud küsitluse vaieldamatu võitja oli  “Tavalise ja taimse pasteedi valmistamise töötuba” ja just seda me tegema hakkamegi:)!

Toidu valmistamise töötuba leiab aset 17.01.2022, kell 18.00-21.00 Anni Arro Stuudios, Toompuiestee 9a-9, 10142 Tallinn.

Koju saab kaasa uued oskused, kõikide toodete retseptid ja enda tehtud tooted!

Oodatud on kõik, kel vähegi huvi! Koolitus kestab orienteeruvalt 3h.

Sa ei pea kaasa võtma mitte midagi peale hea tuju :)! Kõik vajalikud materjalid, töövahendid, põlled ning tasuta kohv ja tee on kohapeal olemas.

Kui Sa soovid koos teiste EPSSi liikmetega veeta argise esmaspäeva õhtu asemel ühe huvitava ja aktiivse esmaspäeva õhtu, siis registreeru üritusele SIIN!

Töötuba on EPSSi liikmetele tasuta!

Kui Sa soovid kedagi kaasa võtta,  siis kaaslase töötuppa registreerumist kinnitab ülekanne (5.- eurot) MTÜ Eesti Põletikulise Soolehaiguse Seltsi arveldusarvele: EE531010220245226228 (Makse selgitus: Osaleja nimi,  EPSS toidu valmistamise töötoa osalustasu, 17.01.2021).

Palume oma osavõtust teada anda kuni 13. jaanuarini 2021  k.a.

Ürituse toetaja: Riigi Tugiteenuste Keskus