[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 45px 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″ type=”1/1″ style=”padding: 0px;”][cs_text]Head Seltsi liikmed ja mõttekaaslased!

Meil on hea meel kutsuda Teid Eesti Põletikulise Soolehaiguse Seltsi aprillikuu kohtumisõhtule, mis toimub
Tartus, 17. aprillil kl 17:00-19:00 Ränduri pubi sõprade toas
(kes kl 17:00ks ei jõua, võib liituda ka hiljem) ning
Tallinnas, 18. aprillil kl 18:00 pubis St Patrick, Narva mnt 5.

Kohtumisõhtul räägime märtsis toimunud infopäevast, mais toimuvast IBD päevast ja juuni käimisüritusest Narvas.

Oodatud on kõik EPSSi liikmed ja nende tugiisikud kui ka need, kes pole veel otsustanud, kas liituda seltsiga või mitte.

Palun anna oma tulekust teada kuni 15. aprillini![/cs_text][/cs_column][/cs_row][/cs_section][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 45px 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″ type=”1/1″ style=”padding: 0px;”][x_button size=”global” block=”true” circle=”false” icon_only=”false” href=”https://goo.gl/forms/os0CmtahoTNdLNhK2″ title=”” target=”blank” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” info_content=””]Registreeru siin![/x_button][/cs_column][/cs_row][/cs_section][/cs_content]